Ostatní

Kurýrní služba vám ušetří řadu nepříjemností snadno a rychle

Kurýrní služby vám mohou v mnoha situacích nejen ušetřit čas, ale zachránit vás před řadou nepříjemností. Potřebujete přepravit zásilku rychle v rámci ČR či do jiné země? Využijete kurýrních služeb, které si potrpí na přesnosti a spolehlivosti.

Spolehlivost a zkušenosti

Hledáte-li spolehlivé kurýrní služby, obraťte se na kurýrní služba Praha. Právě zde najdete nabídku kvalitních kurýrních služeb. Společnost byla založena již v roce 1990 a jednalo se o první soukromou, ryze českou kurýrní firmu. Právě dlouhá tradice této firmy je známkou kvality a mnohých zkušeností.

Kurýrní služby

Společnost se specializuje na poskytování kurýrních služeb a mezinárodních kurýrních služeb. Nabízí vám doručování i vyzvedávání zásilek po Praze, Čechách a na Slovensku. Do Bratislavy je společnost například urgentní zásilku schopna doručit do druhého dne do 8 hodin. Na základě spolupráce se světovými kurýrními společnosti vám nabízí kurýrní služby do celého světa za velmi dobré ceny.

Typy služeb

Vybrat si můžete ze dvou typů služeb kurýrní firmy, a to STANDARD, přičemž v rámci České republiky do vybraných míst do 18 hodin, do ostatních míst 23 hodin, v rámci Slovenské republiky do vybraných míst 23 hodin, do ostatních míst 48 hodin. Druhým typem jsou služby EXPRES. Společnost vám však nabízí také zvláštní služby. Pro více podrobností a informací o doručování navštivte stránky intimekuryr.cz. Mezi služby společnosti patří i letecká nákladní přeprava.

Online objednávka

Skvělé je, že můžete vyplnit objednávku kurýrní služby přímo na jejich stránkách. Stačí vyplnit informace o vás, časové údaje o vyzvednutí, místo určení a podrobnosti týkající se zásilky. Na stránkách společnosti je vám k dispozici také ceník služeb a kalkulátor, který vám vypočte celkovou cenu kurýrní služby pro danou zásilku.