Ostatní

Zapůjčení dodávky nebylo nikdy snadnější

Hledáte způsob, jak rychle a snadno převézt větší množství věcí? Nemáte dostatečně velké auto, ani známého, který by vám dodávku půjčil? Obraťte se na půjčovnu dodávek, která váš problém rychle a snadno vyřeší.

Řešení převozu

O zapůjčení dodávky byste měli uvažovat v případě, že potřebujete převézt větší počet věcí či velké věci, nebo potřebujete operativně vyřešit vzniklý problém ve vaší firmě. Zapůjčení dodávky nikdy nebylo snadnější a levnější. Díky zapůjčené dodávce bude váš problém rychle vyřešen. Například v případě stěhování, nemusíte stěhovat váš byt či dům s pomocí osobních automobilů několik dní. Stačí vám na jeden den zapůjčená dodávka a váš problém je vyřešen.

Snadné půjčení

S vypůjčením dodávky vám pomůže půjčovna dodávek. Právě ta vám nabízí řadu zajímavých výhod, dodávky ve skvělém stavu a zapůjčení za velmi nízké ceny. Poskytuje záruku nejnižší ceny v Praze a Středočeském kraji. Nejste omezeni žádným počtem kilometrů. Nabízí vám také širokou nabídku různých typů mikrobusů a dodávek a krátkodobý i dlouhodobý pronájem užitkových vozidel. Všechny vozy jsou také v dokonalém technickém stavu.

Exkluzivní výhody

S vypůjčením dodávky přichází i řada výhod. Jedná se o neomezený počet najetých kilometrů, nejste tedy nijak limitováni časem. Zapůjčit si dodávku můžete také do zahraničí, nejste nijak omezeni hranicemi. Nabízí vám také praktické balíčky a doplňky, pokud stěhujete například cenné věci. Vozidla jsou také vybaveny elektronickým vyhledávacím systémem. V případě odcizení je tak vozidlo snadno lokalizováno. Vozidlům nechybí ani dálniční známka a asistenční služba, která je k dispozici 24 hodin denně.

A co mikrobus?

Sháníte mi mikrobus pro převoz většího počtu osob? Řešení vám nabízí půjčovna mikrobusů. Mikrobus je pro vás skvělou možností v případě, že plánujete výlet, soustředění či zájezd na kulturní akci.