Inspirace Tipy & rady

Balíme na moto dovolenou – co si s sebou vzít?

Dovolená na motorce může být skvělou zábavou,protože jste v podstatě sami sobě vlastními pány. Kde chcete, tam zastavíte, kde se vám bude líbit, tam se ubytujete. Nepotřebujete možná ani apartmán, stačí stan, pro dobrodruhy jen spacák (na pláži se taky spí dobře).V batohu jsou klasické věci jako zubní kartáček, oblečení, věci na motorkua podobně. Co by se vám mohlo hodit dál?

Správné boty

Nejdůležitější jsou pořádně boty na motorku, protože takřka celý den je budete mít na nohou. Do batohu přibalte žabky nebo kecky, které využijete večer nebo odpoledne a nohám trochu ulevíte.

Rezervní oblečení

Nesmíte toho tahat moc, protože zbytečně půlku přivezete domů netknutou. V batohu je dobré mít kompletní sadu oblečení na převlečení. Tedy spodní prádlo, ponožky, kalhoty, tričko. Proč? Někdy můžete opravdu hodně promoknout, takže se to vyplatí.

Dobré oblečení na motorku

Na delší cestu je ideální pogumovaná kombinéza, vekteré můžete jezdit i během deště. Oblečení vůbec nepodceňujte, nesmí profouknout, jinak si koledujete o pořádně nachlazení a to v létě není nic moc.