Ostatní

Koupě dodávky přináší výhod. Víte jaké?

Když přemýšlíte o koupi nového nebo druhého vozu, napadne vás poohlédnout se po dodávce? Mnoho lidí si myslí, že je dodávka zbytečná investice, ovšem většina si neuvědomuje, co vše se dá s dodávkou podniknout, kolik kladů a možností využití má.

Mnohem více možností

Je jen na vás, jak dodávku využijete. Když si koupíte auto, máte velmi omezené možnosti konfigurace – obecně můžete sklopit jedno nebo více sedadel, a to je vše. U dodávky je zcela na vás, jak si vnitřní prostor nakonfigurujete. Můžete přidat další sezení, úložný prostor, vybavení pro volný čas, dokonce i mini kancelář. U automobilu výrobce určuje, jak můžete vozidlo používat. S dodávkou to máte na starosti vy.

Ideální pro rodinné výlety

Kvůli většímu prostoru v dodávce můžete mít dvojitou řadu sedadel a používat ji pro rozvoz dětí, stále máte dostatek prostoru a flexibility na vložení kempinkového vybavení, upevnění kol vzadu. Můžete vyrazit na jeden den vyrazit do přírody nebo na víkend do kempu. Nové dodávky jsou spolehlivé i jako pracovní vůz.

Více bezpečí

Ve většině dodávek jste výše než v autě, takže máte skvělý výhled a můžete předvídat rozhodnutí za volantem, protože vidíte dále dopředu – to vám zajistí bezpečnější jízdu.

A nezáleží na tom, zda máte klasické provedení dodávky nebo valník s plachtou.

Úspora paliva

SUV jsou v provozu nepružná a při nakládání spotřebovávají palivo. Dodávky jsou navrženy tak, aby šetřily palivo při přepravě těžkých nákladů. Schopnost vidět dále vpřed vám navíc umožňuje zpomalit dodávku na rychlostních stupních a vyhnout se tak prudkému brzdění, které spotřebovává více paliva.

Více pohodlí

Výrobci automobilů se chlubí pohodlím, ale faktem je, že dodávky jsou pro řízení pohodlnější. Musí být, protože jsou navrženy tak, aby byly dostatečně pohodlné, aby se s nimi dalo jezdit celý den.