Ostatní

Letní dovolená v Chorvatsku

Chorvatsko je pro Čechy stále jednou z nejoblíbenějších destinací. Každoročně se k Jaderskému moři vydává spousta turistů, pro které je dovolená u moře nejhezčím obdobím z celého roku. Chorvatské pobřeží je pro Čechy výhodné z důvodu rychlé dostupnosti autem. Další výhodou je, že v této zemi neexistuje pro Čechy jazyková bariéra. A pokud jde o moře je v Jadranu díky mořským proudům nejčistší voda z celého Středomoří. Nevýhod je jen málo, je to například měna, neboť díky nadhodnocené kuně se na první pohled levná dovolená může prodražit. Někdo nemusí mít v oblibě nepříjemné kamenité pláže, jiný je zase vyhledává kvůli čistotě vody a protože se nemusí zbavovat písku nalepeného na tělo a ručníky.

Ubytování v Chorvatsku

Každý turista dává přednost něčemu jinému. V Chorvatsku si můžete vybrat mezi ubytování v kempech, v hotelech, penzionech nebo v soukromí. Nejjednodušší je využít internetový portál Ubytování Chorvatsko, na kterém si můžete vybírat ze spousty možností. Jedná se o největší katalog apartmánů v Chorvatsku a o zaručeně nejlevnější nabídky ubytovacích kapacit jak v populárních letoviscích, tak i v dosud méně známých lokalitách.

Co portál nabízí

Orientace v portálu Ubytování v Chorvatsku je velice snadná. Nejprve si můžete zvolit region a v něm konkrétní destinaci, kde byste chtěli strávit dovolenou. Dále najdete například upozornění na nové objekty nebo na možnosti získat slevu v rámci last minute chorvatsko. Na portálu získáte také informace o aktuálním počasí v cílovém místě. Využít můžete také mapy Chorvatska, mapy dálnic, regionů, konkrétních míst, ostrovů či chorvatských národních parků. Novinkou v této nabídce ubytování je videoprezentace, což je realistické představení vybraného ubytovacího objektu. V kategorii články se dozvíte řadu zajímavých rad a informací o chorvatských destinacích, jako jsou Dubrovník, Makarska, Omiš, Pelješac, Plitvice, Pula, Trogir, Orebič nebo ostrov Brač.

Jak postupovat

Jednoduše si zvolíte příslušný region, poté zadáte období čili termín své dovolené a nakonec počet osob. Nabídnou se vám hotely, penziony či apartmány, ze kterých si vyberete podle svých představ. Poté stačí vyplnit příslušné údaje a odeslat nezávaznou poptávku. Váš dotaz obdrží přímo majitel objektu, který vám odpoví na váš email. Veškerá komunikace tak probíhá přímo mezi vámi a majitelem.