Ostatní

Autopotahy a poklice na auta

Většina majitelů automobilu se o svého plechového miláčka vzorně stará. Také je hodně takových motoristů, kteří se snaží něčím odlišit od jiných. Příležitost jim k tomu dává maloobchodní prodejce a velkoobchodní dodavatel autopříšlušenství a autodoplňků, kterým je obchod VTVauto s celoevropskou působností. Majitelé motorových vozidel si zde mohou vybírat ze širokého sortimentu, který zahrnuje ozdobné kryty kol (lidově poklice), chromové kryty a rámy, ale i čistě praktické doplňky, jako jsou autorohože nebo autopotahy.

Účel autopotahů

Autopotahy mají praktický význam, neboť zabraňují ušpinění autosedaček a prodlužují tak jejich životnost. Vedle tohoto účelu plní také estetickou úlohu dotvářením celkového vzhledu interiéru vozidla. Prodej potahů do auta zahrnuje také autotrika, která lze rovněž zařadit do kategorie autopotahů. Jejich účelem je ochránit sedačky a samotné autopotahy před znečištěním v autoservisu. Mechanici se tak nemusí převlékat, pokud potřebují s vozidlem popojet nebo jej vyzkoušet.

Autopotahy na míru

Menší počet aut a jejich značek v minulosti umožňoval motoristům použít universální autopotahy na jakákoliv vozidla. Dnes se prodej potahů na auta specializuje na konkrétní značky, typy a modely automobilů. Z nabídky si tak můžete vybrat autopotah pro Škodovku, Pegueta, BMW, Fiata či jakoukoliv jinou značku.

Okrasné poklice jsou i praktické

Jedním z oblíbených atraktivních autodoplňků jsou poklice na auto, čili ozdobné kryty kol. Nejenže zvyšují eleganci vozidla, ale mají i praktický význam. Otvory okrasných poklic totiž umožňují lepší chlazení disku a v nich umístěn ventil k dohušťování pneumatik. V nabídce obchodu VTVauto jsou poklice o rozměrech od 13“ až do 17“, které jsou vhodné pro všechny certifikované plechové disky. Povrch poklic je výrobcem upraven odolným a pevným tlakem, který je důvodem pěkného vzhledu a snadného čištění. Poklice jsou opatřeny úchyty z umělé hmoty, takže při jejich nasazování (jednoduchým naražením na disk) se nemusíte obávat poškrábání disku.