Ostatní

Nebaví vás nakupování? Udělejte si ho jednodušší

Otravuje vás běhání po obchodech a shánění oblečení, nějakého kousku nábytku, co dosloužil nebo vyřizování pojištění? Na internetu se vám nechce překlikávat z jednoho obchodu do druhého a složitě vyhledávat, co se vám líbí nebo hodí do bytu a ještě za dobrou cenu? Často z lenosti nebo nechuti slevíte ze svých nároků nebo zaplatíte zbytečně víc peněz? Na tipli.cz naleznete více než dva tisíce obchodů, které nabízejí zboží všeho druhu. Nákupem přes Tipli můžete získat část svých peněz zpět.

Vydělejte na svém nákupu

Potřebujete po Vánocích vyměnit šatník a schovat nabraná kila? Nebo naopak se hodláte nějakých kil zbavit či prostě jen potřebujete osvěžit šatník? About You patří mezi stále více známé dodavatele oblečení pro každou příležitost a pro každou osobnost. Bezplatnou registrací na tipli.cz získáte možnost nákupem oblečení vydělat. Tipli.cz vás přesměruje na vybraný obchod, kde nákup proběhne zcela běžně. Po dodání zboží a jeho zaplacení vám společnost Tipli vyplatí část peněz z vašeho nákupu zpět. Vybavíte svou skříň novým oblečením pro sport, běžné nošení i výstředními nebo sexy kousky na jednom místě a k tomu se vám ještě část peněz během několika dnů přepíše zpět na váš účet.

Nakupujte chytře

Všechny slevové kódy, poukazy nebo slevy online můžete běžně ve svých nákupech používat, jak jste zvyklí. K novému oblečení jsou potřeba také nové boty. Velký výběr kvalitní, ale levné obuvi pro různé příležitosti naleznete na eObuv. I za nákup u nich vám Tipli vrátí část peněz zpět. Můžete tak libovolně přeskakovat z jednoho obchodu do druhého a sami si na jednom místě zvolit z pohodlí domova outfity, které vás vystihnou a ještě se vám vyplatí finančně.

Využijte povánočních výprodejů, které nabízejí téměř všechny obchody a zdarma se na tipli.cz zaregistrujte. Registrace je rychlá a jednoduchá.