Ostatní

Výhody, které s sebou přináší vestavby do aut

Vestavba do auta může být jedinečným řešením pro ty, kteří chtějí luxusně cestovat a zároveň si nechtějí pořizovat obytný vůz za velké peníze. Vestavba může být skvělou alternativou a záleží jen na vás, co ve svém obytném autě budete mít a co na cestách třeba oželíte. Je pravdou, že není vestavba do auta určena pro šestičlennou rodinu, ale vše záleží na vašich požadavcích a domluvě s firmou.

Méně místa, více zábavy

Některé rodiny cestují i v osobních autech a nutno říci, že mnohdy může jít o zábavnou formu, a to především pro děti. Něco na tom určitě je, když zabalíte stan, případně matrace a vyrazíte. S obytnou dodávkou, kterou lze dnes pořídit za daleko menší obnos peněz než obytný automobil, zažijete opravdu hodně zábavy. Ve kterých dodávkách se s vestavbou setkáte nejčastěji?

  • Citroen Jumper

  • Fiat Ducato

Obytnou vestavbu do auta na spaní dáte do kterékoliv dodávky, nicméně tyto dva typy se využívají nejčastěji, a to hned ze dvou důvodů. Jednak jsou z dodávek cenově nejdostupnější a také uvnitř skrývají širší prostor, než mají ty ostatní.

Co najdete v obytné vestavbě

Každý, kdo cestuje, potřebuje mít s sebou určité komponenty. Velkou výhodou obytné dodávky je jednak cen, ale také mnoho dalšího. Budete mít v podstatě po ruce celý byt, jen v trošku stísněném prostoru. Najdete tam kuchyň, koupelnu i prostor na spaní. Vše je důkladně ukryto a je pravda, že mnohdy nemůžete všechny tyto komponenty využívat najednou tak, jako doma. U některých dodávek budete mít k dispozici i zvednutou střechu. Postel je však pohodlná a dva lidi se v ní skvěle vyspí, pokud nejste nároční, vlezou se k vám i dvě malé děti.

Zamyslete se nad tím, co vám bude vyhovovat a co budete potřebovat více či méně. Firma vám pomůže s návrhem i realizací a vy si tak konečně budete moci dovolit pohodlnou dovolenou s dokonalými zážitky.