Ostatní

Chraňte svůj vůz nebo motorku před krádeží

Auta i motorky jsou jednou z největších investic, které v životě vynaložíme, abychom mohli cestovat, kam potřebujeme. Bohužel nežijeme v bezpečné době a kdykoliv se může stát, že nám náš vůz nebo motorku někdo odcizí. Pokud tuto noční můru nechcete zažít, je potřeba se proti krádeži chránit a níže si popíšeme, jak na to.

Alarmy na motorku

Motorky jsou často více ohrožené než auta. Obzvláště u lehkých motocyklů hrozí, že přijede někdo s velkým vozem a motorku vám jednoduše celou ukradne. To by bylo zajisté velmi nepříjemné zjištění. Proto je vhodné si zajistit alarm na motorku. Když vezmete v potaz cenu motocyklu, tak je investice do těchto alarmů velmi nízká a rozhodně se vyplatí. Mezi nejlepší patří alarmy na motorku Pandora. Ty mají pokročilé technologie, protože dokáží sledovat aktuální polohu motocyklu, ale i změnu náklonu motocyklu, takže budete hned vědět, že s ním někdo manipuluje. Součástí ochrany může být i víceprvková ochrana, která obsahuje i imobilizér, se kterým se odblokuje možnost nastartování. Vše můžete ovládat díky bezkontaktnímu přívěsku nebo speciální aplikaci. Více informací najdete na pandora-alarm.sk.

Imobilizéry

Chcete účinně chránit svůj vůz před krádeží? Pak je pro vás nejlepší volbou imobilizér pro auto Pandora IMMO, jde o špičkový bezpečnostní systém, který lze použít u moderních vozů bez výraznějších zásahů do jejich elektroniky. Jde o nepřekonatelný systém zabezpečení, který má více funkcí a můžete ho rovněž ovládat za pomoci bezkontaktního přívěsku nebo aplikace. Cena je i s montáží velmi nízká a dopřejete si konečně klidný spánek bez strachu, že se vám někdo pokusí odcizit váš vůz aniž byste o tom věděli. Na webu pandora-alarm.sk najdete ta nejúčinnější řešení pro ochranu aut a motorek, už za minimální investice si můžete zajistit nepřekonatelnou ochranu pro vaše stroje.