Ostatní

Chiptuning pro váš automobil: Proč rozhodně ano!

Chiptuning je způsobem úpravy softwaru řídící jednotky motoru. A proč byste měli přemýšlet o jeho pořízení? Jeho cílem je zvýšení výkonu nebo snížení spotřeby. Co chiptuning obnáší a z jakých možností máte na výběr?

Legální chiptuning

Dopřejte svému vozu 100 % legální chiptuning. Získáte tak úpravu, která je plně úředně schválena Ministerstvem dopravy ČR, má také legální status kdekoliv na světě. Nedílnou součástí úpravy je i oficiální zápis do technického průkazu. Tento chiptuning získáte také za skvělou cenu.

Jaké mám možnosti?

Vybrat si můžete z několika typů chiptuningu. Prvním z nich je Atest, oficiálně homologovaný chiptuning se zápisem do technického průkazu. Obsahuje chiptuning, diagnostiku vozidla, měření výkonu po úpravě, měření emisí, jízdní zkouška a zápis do technického průkazu. Druhým typem je Economy, tento chip tuning je vhodný v případě, pokud nejste spokojeni se stávajícím výkonem a chcete snížit spotřebu vozu. Varianta Balance se postará o zvýšení výkonu a snížení spotřeby současně a v rovnováze. Zatímco varianta Power je určená pro všechny, kteří ze svého vozu chtějí dostat maximum. Ceny za provedení všech variant jsou identické.

Chiptuning a záruky

Ideální je, pokud spolu s chiptuningem dostanete jistotu některých záruk. Jedná se o záruku úspěšného absolvování STK, zachování zákonných emisních limitů, naprosté spokojenosti, vytvoření chiptuningu na míru Vám i Vašemu autu. Získat můžete také záruku 10 let na software řídící jednotky, 24 měsíců na provedené úpravy a záruku na tovární nastavení jednotky. Získáte tak kvalitní chiptuning s mnohými zárukami, které vás ubezpečí v kvalitě provedené práce a zajistí vám jistotu, která by měla být nedílnou součástí takovýchto služeb. Dopřejte i vy vašemu auto kvalitní chiptuning, který bude sedět vašemu stylu jízdy.