Ostatní

Čtyřkolky jsou všestranný prostředek. Hodí se pro práci i zábavu

Vhodné na práci i pro zábavu. To jsou čtyřkolky – všestranný dopravní prostředek, který se bude hodit i vám. Pořídíte si jej?

Čtyřkolka není jen zábavnou hračkou, která většinu času stráví v garáži. Jedná se o skvělého pomocníka, který mnohdy dokáže nahradit i auto. Pojďme si tedy říct, k čemu se vlastně čtyřkolka hodí a proč je tak dobrá.

Čtyřkolka odvede kus práce

Čtyřkolky Linhai, TGB, ale i další populární značky, se mnohdy používají pro práci. Mají totiž dostatečně dobré vlastnosti, které plnohodnotně nahradí nákladní nebo osobní automobil. Hodí se především v místech, kam se tyto stroje nemají šanci dostat. Řeč je o nerovných a rozvodněných terénech či prudkých kopcích. Zatímco s nákladním vozem byste vyjížděním kopce jen riskovali svůj život, čtyřkolka si s ním hravě poradí. A to i se zátěží.

Pracovní čtyřkolka Lingai či TGB totiž disponuje tažným zařízením a dostatečně silným lanem. To vám dovolí tahat těžká břemena jako jsou stromy do kopců či přes nerovný terén. Čtyřkolky ale mohou pomoct i při záchraně života. Uvidíte je především u horské služby, případně u hasičů či policistů. V horách pak můžete zahlédnout speciální čtyřkolky, které mají místo kol pásy.

Spousta zábavy

To nejlepší na čtyřkolce je, že se s ní můžete skvěle pobavit. Pokud si pořídíte nákladní vůz, tak si s ním nevyrazíte jen tak pro radost na projížďku. S čtyřkolkou je to dost dobře možné. Linhai či TGB totiž nabízí hybridy, které využijete stejně dobře pro zábavu a práci. Vysoký výkon vám navíc pomůže dosáhnout takových rychlostí, z nichž vám stoupne hladina adrenalinu na maximum.

Radost můžete udělat i svým dětem. Prodávají se totiž čtyřkolky přímo šité na míru malým řidičům. Konstrukce a omezovač rychlosti zajistí, že bude vaše dítě v bezpečí. Pomalou jízdou se navíc naučí dovednosti, které se mu budou hodit v dospělosti. A navíc si při tom užije spoustu zábavy.