Ostatní

Potřebujete půjčit dodávku?

Každý potřebuje občas přepravit nábytek, zahradní techniku nebo různý rozměrnější materiál, k čemuž je potřeba větší užitkové vozidlo. Pro příležitostnou potřebu se nevyplatí kupovat novou dodávku jak fyzickým osobám, tak ani menším firmám. Ideálním řešením je v takových případech pronájem dodávky, kterou nabízí půjčovna dodávek.

Nabídka půjčení dodávek v Praze

Obyvatelé nebo firmy v Praze a blízkém okolí mají možnost využít služeb, které již několik let nabízí půjčovna dodávek Praha. Najdete ji v Praze 3 na Žižkově v ulici Jana Želivského u vjezdu na parkoviště. Tato půjčovna dodávek nabízí zájemcům krátkodobý i dlouhodobý pronájem dodávek a přívěsů za příjemné ceny a příslušenství je poskytováno zdarma. Vozový park je průběžně doplňován o nové dodávky. Prioritou půjčovny je maximální spokojenost zákazníků, a proto jsou všechna vozidla udržovaná v perfektním technickém stavu.

Vozový park

Půjčovna dodávek Praha nabízí jeden z nejoblíbenějších typů užitkových vozidel, kterým je Ford Transit MWB L1H2. Jeho ložná plocha má délku 256 cm, šířku a výšku 175cm. Disponuje naftovým motorem a kabina je pro 3 osoby. Obdobné parametry mají také typy L2H2 a L2H3. Dále si můžete půjčit také přívěsný vozík typu plato, skříně nebo bočnice.

Výhody zapůjčení dodávky

Všechny dodávky a vozíky jsou pravidelně servisované. Spolu s dodávkou si můžete zdarma půjčit také potřebnou výbavu, jako je rudl, pojezdový vozík, stěhovací popruhy a háky, sněhové řetězy nebo navigace. Vedle krátkodobého zapůjčení nabízí půjčovna dodávek Praha také dlouhodobý pronájem dodávek ve formě operativního leasingu.

Další služby půjčovny dodávek Praha

Kromě půjčování dodávek nabízí také hlídané parkoviště. Každá dodávka i přívěsný vozík má zákonné pojištění a plnou asistenční službu platnou po celé EU, takže v případě nehody půjčovna porouchané vozidlo odtáhne a přistaví náhradní. Další službou je možnost přistavení vozu na místo určení a také zapůjčení vozu i s řidičem.