Ostatní

Fotopast ochrání majetek a pomůže i při mapování pohybů zvěře

Hledáte-li spolehlivého pomocníka v ochraně vašeho majetku či mapování pohybů zvěře, oceníte kvalitní fotopast. Fotopast Bunaty je plně automatickým zařízením, které zachycuje fotografie, ale také krátká videa toho, co se před ní děje. S její pomocí bude ochrana majetku hračkou.

Fotopast

Fotopast je zařízení, které funguje automaticky a vytváří fotografie a videa ve chvíli, kdy je před jejím čidlem zaznamenán tepelný pohyb, čímž jsou redukovány zbytečně pořízené snímky. Monitoruje tak prostor před ní a o dění vám dává včas vědět. Fotopast zaznamenává snímky přes den, ale také v noci za naprosté tmy. Ani při přímém pohled není lidským okem rozeznatelné, zda fotopast fotí či natáčí.

Přímo na místě

Fotopasti Bunaty jsou také mnohdy opatřeny displejem, který vám dává šanci prohlížet si snímky přímo v terénu, nemusíte tak čekat až na doma. Díky displeji také fotopast lépe umístíte a přesně víte, co bude snímat. Vyvarujete se tak nevhodnému umístění fotopasti.

Maskovaná

Fotopast je také kvalitně maskovaná, aby ji nebylo možné objevit. Proto jsou všechny její důležité části umístěny blízko u sebe, aby šlo více než polovinu fotopasti jednoduše zakrýt. Navíc je přední kryt proveden v kamufláži, aby fotopast zcela splynula s okolní přírodou.

Rychlá informovanost

Fotopast s GSM vám navíc může fotografie zasílat ihned na váš mobilní telefon prostřednictvím SIM karty s datovým přenosem, kterou dostanete zpravidla ke každé fotopasti s GSM zdarma. Odeslání fotografie na e-mail trvá 1-3 minuty a náklady na odesílání jsou minimální. Pokud si zvolíte fotopast bez GSM, budou všechny vyhotovené fotografie uloženy na SD kartu jako u běžného fotoaparátu. Prohlédnout si je následně můžete na LCD displeji fotopasti či doma na počítači. Stačí si jen vybrat, jaká fotopast je pro vás tou pravou.