Ostatní

Jak na dovoz aut z Německa?

Pořídit si zánovní automobil v zahraničí, který má najeto jen několik tisíc kilometrů, nemusí být nesplnitelným snem. Dovoz aut ze zahraničí nemá příliš dobrou pověst, především díky některým nepoctivcům, kteří se snaží na zákaznících vydělat. U dovezeného vozidla hrozí několik rizik. Nejčastěji jsou to stočené kilometry nebo havarované vozidlo, které je opraveno a po přelakování vypadá jako nové. Chcete-li mít jistotu, že vás nikdo nepodvede a doveze vám z Německa případně z jiného státu auto na míru, svěřte své přání firmě Doveztodal.cz.

Kvalita, legálnost, spolehlivost

Můžete se spolehnout, že dovezené auto bude prověřené a jeho technický stav bude dokonalý. Firma Doveztodal.cz není klasickým dovozcem vozidel na zakázku, ale snaží se být pro svého zákazníka partnerem, který mu díky svým zkušenostem pomůže najít ten pravý vůz, odpovídající představám zákazníka. Do České republiky dováží ze zahraničí pouze ta vozidla, u kterých může zajistit absolutní jistotu jejich historie, původu a pravého stavu tachometru. Každé dovážené auto je podrobeno důkladné kontrole, zda nemá skryté vady, zda není odcizeno, nebo jej nevlastní třetí osoba. Firma dbá na nadstandardní kvalitu, nepřiváží levné ojetiny, ale pouze auto novější. Za 6 let svého působení na trhu dovezla již více než 700 automobilů. Samozřejmostí je vyřízení veškerých administrativních formalit a dovezení automobilu až před zákazníkův dům.

Výhody dovozu aut ze zahraničí

Některé modely se v Německu či jinde v zahraničí dají sehnat mnohem levněji než v ČR. Jelikož se lidé starají o své vozy lépe než v Česku, je u těchto vozidel velký předpoklad bezporuchovosti. Někdy bývá těžké najít vůz, který by přesně odpovídal představám zájemce. Hledáním v zahraničí se výběr rozšiřuje. Aby se auto z Německa či z jiné země opravdu vyplatilo, je třeba se zaměřit jen na novější a kvalitnější typy.

Průběh dovozu

Nejprve prostřednictvím telefonu či mailu zadáte firmě Doveztodal svůj požadavek. Poté firma na základě vámi požadovaných kritérií vytvoří nabídku více vozů, a jakmile si vyberete, tak daný vůz zarezervuje. Dále následuje složení zálohy, prohlídka vozu a pokud firma zjistí nějaké závady, nabídne vám jiné vozidlo. Pokud je vše v pořádku, vyřídí za vás přihlášení vozidla, případně pomůže s prohlídkou v STK a nakonec vám váš vysněný vůz doveze až před dům.