Ostatní

Kde si nechat zlikvidovat auto

Plánujete likvidaci vozu? Většina společností nabízí pro majitele vraků nevýhodné podmínky a také je s likvidací spojeno nepříjemné papírování. Často se těšíte na peníze a dostanete jen pakatel. Zlikvidování vozidel nemusí být nevýhodné. Pokud chcete zlikvidovat vůz tak, aby vás to nestálo žádné úsilí a zároveň jste dostali co nejvíce peněz, obraťte se na zahotove.cz, tato společnost se rozhodla, že půjde příkladem a všem majitelům aut a vraků nabízí skvělé podmínky.

Výkup u Zahotove.cz

U Zahotove.cz nemusíte se svým starým autem nikam jezdit, vyzvednou si ho sami, stačí je kontaktovat a do druhého dne váš vrak vyzvednou a to zcela zdarma po celém území ČR. Je tedy jedno, jestli je vaším cílem likvidace auta Praha nebo jiné město. Cílem společnosti je nabídnout vám co nejlepší podmínky a ušetřit váš čas, veškeré papírování proto vyřídí za vás. Co se týče samotné výkupní ceny vozu, tu se dozvíte předem, stačí zavolat na 608 321 345 nebo využít poptávku kalkulace na zahotove.cz a bude vám sdělena v co nejkratší době hrubá cena za výkup vozu. Po prohlídce se dozvíte přesnou cenu. Nemusíte se bát, že by vás celý proces nějak zdržel, prodej vraku vám i se všemi formalitami zabere zhruba jen 30 minut, Na peníze za své auto nemusíte čekat, jako je to u ostatních společností, dostanete je vyplacené ihned v hotovosti.

Zahotove.cz nelikviduje jen osobní auta, ale také užitkové vozy a stavební stroje. Poradí vám i jak na stornování povinného ručení. Nezáleží na tom, v jakém stavu je váš vůz, odvezen vám bude jak celý vůz, tak i nekompletní vrak. Při výkupu vozu stačí, když u sebe budete mít malý i velký technický průkaz, občanský průkaz a plnou moc, pokud je likvidace zařizována jinou osobou, než tou zapsanou v technickém průkazu. Můžete se těšit na příjemné jednání a férové podmínky, na kterých si společnost zakládá. Nevyplatí se využívat lokálních vrakovišť, jen byste ztratili mnoho času a nedostali za své auto téměř nic. Se Zahotove.cz máte jistotu, že neztratíte čas na víc a vše bude vyřízeno za těch nejlepších podmínek.