Ostatní

Kovový plot u rodinného domu

Patříte-li k obdivovatelům řemeslné zručnosti kovářských mistrů, musí se vám určitě líbit například krásně opracovaný kovový plot. Většinou bývalo takové oplocení známkou přepychu, který si mohli dovolit například majitelé prvorepublikových městských vil. V dnešní době nejsou kovové ploty již ničím nedostupným a navíc jejich celkový vzhled a zejména kvalita vysoce převyšuje zmíněné kovové ploty, jak je známe z minulosti.

Kovové ploty z Bohumína

Chcete-li mít záruku pevnosti, dokonalé kvality a pocit bezpečí, pořiďte si ke svému rodinnému domu kovový plot z Bohumína. Tamní společnost PLOTY B&V s.r.o. kovové ploty vyrábí a také montuje. Pokud zvolíte variantu oplocení kovovým plotem, budete mít záruku jeho dlouhé životnosti bez zvláštních nároků na údržbu. Vybrat si můžete z několika řad, které výrobce z obchodních důvodů pojmenoval Premium, Ekoline, Trend, Industrial a Brilliant. Posledně jmenovaný kovový plot patří mezi ideální kovové ploty k rodinnému domu, jehož předností je nízká pořizovací cena, desetiletá garance a také nerezový spojovací materiál.

Jaké další výhody mají kovové ploty?

Kovové ploty z Bohumína jsou spolehlivým oplocením a zárukou klidu a bezpečí majitele takto oploceného domu. Oceníte nejen krásný vzhled a dokonalou kvalitu, ale také velice malé nároky na údržbu plotu. Důvodem je speciální povrchová úprava prováděná žárovým zinkováním, které zajistí dlouhou životnost kovového plotu a nenáročnost na jeho údržbu. Speciálně jsou ošetřeny také všechny dutiny a obtížně přístupné záhyby. Dokonalého vzhledu je dosahováno aplikací práškové barvy na povrch všech částí kovového plotu. Jedná se o technologii zvanou duplexní nebo triplexní ochrana spočívající v nanášení epoxidové vrstvy, na kterou se pak ještě nanáší vrchní polyesterová prášková barva. Práškové polyestery dodává bohumínské společnosti švýcarská firma IGP Pulvertechnik AG.

Charakteristika řady Brilliant

Tato řada je ideálním oplocením rodinných domků. Zákazník má možnost si u této řady objednat rozměry podle svých potřeb a zároveň si pořídit i bránu a branku ve stejném provedení. Brány jsou jak křídlové, tak pojezdové nebo tzv. vynesené. Společným znakem všech typů je jednoduché ovládání a úspora prostoru při otevírání. Všechny brány splňují i požadavky bezpečnostních předpisů.