Ostatní

Když se na cestě něco pokazí

Černou můrou každého automobilisty je porucha či závada na jeho vozidle, obzvláště na delší cestě. V řadě případů může pomoci asistenční služba, která ovšem není všemocná. Některé druhy závad prostě na místě nevyřeší a auto musí být odtaženo do servisu. Pokud se během jízdy například rozpadne motor, může být příčinou porouchané nebo zcela zničené turbodmychadlo.

Co je turbodmychadlo?

Mnozí z vás slyšeli o turbodmychadle pouze v souvislosti s motoristickým sportem, kde se tato zařízení používají ke zvýšení výkonu motoru. Ovšem turbodmychadla jsou dnes běžnou součástí všech moderních automobilů. Jako každé zařízení, tak i turbodmychadlo má svou určitou životnost a pokud ji dosáhne, je třeba je vyměnit za nové. Když se na cestě něco pokazí, existuje i jiná možnost, která je pro majitele vozidla výhodnější. Spočívá v regeneraci, čili repasování stávajícího turbodmychadla.

Výhody repasování turbodmychadel

Důvodů výhodnosti repasování turbodmychadel je několik. Především je faktem, že nové turbodmychadlo je příliš drahé. Repasované turbodmychadlo je zpravidla o více než polovinu levnější než nové. Pro variantu repase hovoří také naprosto stejné parametry, jaké má zcela nové turbodmychadlo. Firma Turboexpert totiž pro regeneraci turbodmychadel používá výhradně součástky špičkové světové kvality. Pro vyvažování rotorů turbodmychadel používá prvotřídní vyvažovací stroje Schenck a pro nastavení proměnných geometrií stroje VISCOM Atomotive GmbH. Obraťte se na https://www.turboexpert24.cz

Činnost firmy Turboexpert

Hlavní činností firmy jsou kompletní opravy turbodmychadel včetně jejich repasí. Pokud vaše turbodmychadlo dosáhne hranici své životnosti a je nefunkční, svěřte jeho opravu firmě Turboexpert. Automechanici této firmy vymění obratem staré či poškozené turbodmychadlo za nové nebo repasované. Sklad firmy je neustále doplňován a obsahuje více než 20 tisíc turbodmychadel, která mohou být kdykoliv repasována. Vždy se vyplatí obrátit na specializovanou firmu, která má v oboru bohaté zkušenosti a může nabídnout služby na vysoké úrovni. Turboexpert24.cz je volba, se kterou budete jistě spokojení.