Ostatní

Konfigurátor alu kol vám pomůže vybrat ta správná

Současná moderní technika umožňuje například vizualizaci budoucího domu, nebo kuchyně ve 3D podobě. Můžete se tak rozhodnout ještě před započetím rekonstrukce pro konkrétní podobu svého interiéru. Stejně tak ale můžete vidět, jak by vypadalo vaše auto s novými alu koly. Je nesporné, že alu kola mají kromě praktického významu také podíl na efektním vzhledu daného vozidla. Prohlédnout si své auto s alu koly umožňuje skvělý konfigurátor alu kol, který se nazývá alu vizualizér. Tuto službu nabízí AAAalu.cz.

Jak konfigurátor použít?

  1. Nejprve nahrajte fotografii svého automobilu, kterou máte uloženou v počítači. Druhou možností je, že si vyberete z databáze AAAalu.cz například Škodu Octavie či jiné auto.
  2. Zadejte údaje o svém vozidle (značku, model a rozměry požadovaných alu kol.
  3. Na spodní části stránky si vyberte design a typ kola a klikněte na ikonu „vyzkoušet“
  4. Myší přetáhněte alu kola na místo původních kol na fotografii. Kola si můžete posuvným měřítkem zvětšit nebo zmenšit.
  5. Fotografii si můžete uložit do počítače nebo sdílet na Facebooku a požádat přátele o radu, která kola budou vašemu vozu nejvíce slušet.
  6. Až si vyberete alu kola, která se vám líbí, klikněte na „Zobrazit“ a dál pokračujte v nákupu.

Galerie AAAalu.cz

V galerii si můžete prohlédnout fotografie vozidel známých značek, kterými jsou zejména Škoda, Volkswagen, Ford, Hyundai, Audi, Opel, BMW a další.

Podle čeho vybírat?

Při výběru se budete samozřejmě řídit nejprve značkou a modelem automobilu a také cenou. Dalšími kritérii jsou velikost a rozteč kol. Nejvhodnější cestou při výběru je využít přehledného alu konfigurátoru a jedinečné služby AAAalu.cz, kterou je její Vizualizér. Stačí zaslat svůj požadavek a dle výše uvedeného postupu a obdržíte vizualizace svého automobilu s novými elektrony. Součástí služby je rovněž poradenství při výběru vhodných alu kol i pneumatik.