Ostatní

Nechte si namontovat tažné zařízení

Pořídili jste si auto bez tažného zařízení? Poté patříte mezi mnoho řidičů, kteří svého rozhodnutí budou v budoucnu litovat. Zpočátku se může zdát, že pro tažné zařízení nemusíte mít využití, ale v budoucnu může nastat mnoho okamžiků, kdy ho oceníte. Představte si, že si potřebujete půjčit vozík pro převoz stavebního materiálů nebo nábytku. Možná, že si časem pořídíte rodinu a budete mít zájem půjčit si obytný přívěs, to je další důvod, proč tažné zařízení mít. Rovněž existují držáky na kola, které se uchytí právě za tažné zařízení a umožní vám tak převážet kola pro celou rodinu tím nejlepším způsobem. Ať už je důvod jakýkoliv, pokud litujete toho, že tažné zařízení nemáte, níže si představíme jednoduchou možnost, jak si ho namontovat

Montáž tažného zařízení

S montáží tažného zařízení vám pomůže specializovaná firma AUTOKLUBY.CZ s.r.o., která vám zajistí tažné zařízení pro osobní i užitkové vozy. Společnost je montážním střediskem pro tažná zařízení firem VAMOT s.r.o. (tažná zařízení) a ELSA GROUP s.r.o. a distributorem a montážním místem tažných zařízení společností STEINHOF a HAK-POL. Montáž probíhá odborným způsobem a podle standardů a to včetně zápisu do technického průkazu.

Firma vám zajistí montáž jak pevných tažných zařízení, tak i v nasazovacím nebo bajonetovém provedení. Tažné zařízení Děčín se vyplatí. Jelikož má firma certifikaci, vystaví vám potřebné doklady pro zápis tažného zařízení do TP. Pokud ještě tažné zařízení nemáte a přemýšlíte o něm, navštivte webovou stránku Servisdecin.cz, kde se dočtete bližší informace a můžete firmu rovnou kontaktovat s objednáním nebo konkrétními dotazy. Tažné zařízení má svůj účel a jeho montáž nikdy není špatným rozhodnutím, nikdy totiž nevíte, kdy narazíte na situaci, kdy budete tažné zařízení potřebovat.