Ostatní

Bezproblémové parkování na pražském letišti? O svůj vůz už se nemusíte obávat

Vyrážíte na dovolenou? Letecká přeprava je samozřejmě velmi komfortní, ale nedílnou součástí cesty je také doprava na samotné letiště. Asi nejpříjemnější je realizovat ji vlastním autem, pokud byste nemuseli řešit, co potom s autem na místě. Kde vlastně vůz zaparkovat, a hlavně jak jej zaparkovat tak, aby byl v bezpečí po celou dobu vašeho pobytu v zahraničí. To vám však může usnadnit speciální služba, která je na ruzyňském letišti v provozu.

Parkujte bez starostí a bezpečně

Využití těchto služeb je velice snadné. Prostřednictvím internetu na stránkách služby Smile Parking jednoduše provedete rezervaci parkovacího místa. K tomuto účelu zde slouží online rezervační formulář. Okamžitě se dozvíte, kolik za parkování na letišti zaplatíte a kolik je v daném termínu dostupných míst. Pokud se rozhodnete provést rezervaci, obratem ihned obdržíte potvrzení a instrukce. Velkou výhodou této služby je rovněž:

  • Zabezpečení vozidla
  • Doplňkové služby péče o vůz
  • Valet parking

Během svého pobytu v zahraničí se o vozidlo nemusíte bát. Bude totiž komplexně zabezpečeno. K tomuto účelu zde slouží jednak ostraha, ale také zábrany sestávající se z nových plotů s ostnatým drátem. Objekt parkoviště je rovněž zabezpečen infračervenými paprsky a jsou zde desítky kamer. Vše je tak hlídáno 24 hodin denně.

Služby pro vyšší komfort

Není to jen bezpečnost vozu, o kterou bude postaráno. Můžete se rozhodnout využít profesionálních doplňkových služeb, jako jsou: venkovní mytí vašeho automobilu, čištění interiéru nebo tepování sedaček.

Velmi zajímavá je služba Valet parking, která je nabízena zdarma všem klientům. Jednoduše přijedete přímo na letiště, kde bude vaše vozidlo převzato zkušeným řidičem. Ten jej převeze na sekundární parkoviště. Než se vrátíte ze své cesty, vůz už na vás bude opět čekat přímo na letišti.