Ostatní

Nosiče kol a střešní boxy na auto

Milujete jízdu na kole? Mnoho lidí jezdí s kolem pouze po okolí, protože se jim kolo nevejde do auta. Když jezdíte autem na výlety, své kolo si můžete brát s sebou. Mnoho lidí si kolo půjčuje, ale proč si kolo půjčovat, když si můžete vzít vlastní. Díky správnému vybavení je převážení kol autem snadné. Převážet můžete následně kolo nejen pro sebe, ale pro celou rodinu.

Nosiče na kolo

Kolo je velké a pokud byste ho dali do kufru, zabere celý interiér vozu. Naštěstí je dostatek místa za vaším vozem a na střeše. Velmi populární jsou nosiče na kolo na tažné zařízení. Jejich instalace vám nezabere dlouhou dobu a následně můžete převážet libovolné množství kol. Nosiče kol se prodávají v mnoha provedeních a ideálním místem pro nákup je filson.

Nabízí nosiče na 1, 2, 3 nebo i 4 kola. Dále můžete pořídit i nosiče na elektrokola, karbonová kola, na segway, na motocykly, ale třeba i na zvěř. Nosiče na tažné jsou populární i proto, že nesnižují aerodynamiku vozu, jako je tomu u střešních nosičů. Nenechte se limitovat rozměry úložného prostoru vozu. Vždy však vybírejte jen kvalitní a značkové nosiče kol, pouze u nich máte jistotu, že jsou kvalitní a že se stanou spolehlivým pomocníkem pro převážení kol. Jelikož je výběr široký, snadno si vyberou správné nosiče kol i ti nejnáročnější. Další možností je využít pro převážení kol střechu, i na ní se nachází mnoho místa pro vaše kola. Střechu však můžete využít i jako ideální zavazadlový prostor, který využijete na střešní boxy.

Při cestování snadno zjistíte, že vám obsah vašeho kufru nestačí a než nechávat důležité věci doma, je lepší si pořídit střešní boxy, kam pohodlně umístíte vše potřebné. V eshopu filsonstore.cz si můžete vybírat autoboxy o různém objemu, od 220 do 450 litrů. Nabízí se vám letní boxy, zimní boxy na lyže, limitované edice, boxy na čtyřkolky a dokonce i boxy na tažné zařízení. Čím více lidí cestuje, tím jsou požadavky na prostor větší, investice do nosičů kol nebo autoboxů není vysoká, mají dlouhou životnost a zajisté rozdíl ve větším prostoru oceníte. Při cestování se vždy hodí extra prostor navíc, inspirujte se nabídkou eshopu a zajisté si vyberete.