Ostatní

Penzion Lesní v Milovicích nad Labem zajistí krásný zážitek pro celou rodinu

Chtěli byste s rodinou vyrazit na místo, kde si užije celá rodina skvělou zábavu? Nemusíte utrácet za drahé dovolené v zahraničí, skvělou zábavu přinese i ubytování v Čechách, stačí zvolit to správné místo. Pro jednotlivce i rodiny je skvělou možností ubytování Milovice v penzionu Lesní v Milovicích nad Labem.

Ubytování Milovice si s dětmi užijete naplno

Pokud patříte mezi aktivní lidi, kteří se rádi baví, bude pro vás návštěva penzionu zážitkem na celý život a rádi se sem budete vracet. Penzion Milovice disponuje půjčovnou kol a koloběžek, můžete také vyrazit do okolí nebo na místní stezky a užít si pohyb na čerstvém vzduchu. Dospělí i děti zde budou jako v ráji, je to totiž i půjčovna bugin a čtyřkolek, můžete si vyzkoušet jízdu na nedaleké dráze a vyzkoušet si, jaké je to být závodníkem.

Nechybí tu ani dětské hřiště, kde se zabaví každé dítko a vy budete mít radost, že mají děti pohyb venku. S dětmi můžete vyrazit do zábavního centra zvaného Mirakulum, které nabízí 10 hektarů plných zábavních prvků, kde se děti zabaví na celý den. Najdete zde také nejstarší český skanzen lidové architektury a Botanicus, centrum řemesel a bylinných zahrad. Pokud rádi cestujete, můžete vyrazit i do nedaleké ZOO Chleby.

Ubytování a stravování

Hotel Milovice nabízí nejen skvělé zážitky, ale i ubytování a stravování. Ubytování je umožněno v moderně zařízených pokojích, které jsou k dispozici jako jednolůžkové až šestilůžkové pokoje nebo apartmány. Takže i početné rodiny zde najdou maximální komfort.

Ke stravování je zde restaurace, která nabízí příjemnou a klidnou atmosféru s možností venkovního posezení. Venkovní posezení je hned vedle dětského hřiště, můžete si tedy užívat kávu s přáteli a mít své děti pod dohledem. Pokud hledáte ubytování Lysá nad Labem nebo ubytování Benátky nad Jizerou, nechte se ubytovat v Milovicích a rozhodně litovat nebudete. Pobyt ocení i celé firmy nebo party kamarádů, ty si mohou dopřát zážitek na tankodromu v Milovicích nebo vyrazit do nedalekého golfového resortu v Benátkách nad Jizerou. Penzion Lesní v Milovicích nad Labem už se těší na vaší návštěvu.