Ostatní

Chcete vylepšení, která budou na vašem voze vidět?

Auto je v dnešní době nezbytnou součástí našich životů a většina lidí ho používá každý den. Vozí nás do práce, do obchodů, za zábavou i za povinnostmi. Když je tak důležitou částí našich životů, není divu, že si ho mnoho majitelů vylepšuje a upravuje, aby ještě více odpovídalo jejich požadavkům na ideální vůz. Jde zejména o originalitu, ne každému se líbí, když má stejný vůz jako tisíce jiných lidí. Když už auto, tak s originálními prvky, na kterých bude na první pohled patrné, že auto patří pouze vám. Jaké úpravy patří mezi nejpopulárnější?

Litá kola

Plechové disky nejsou na autě ničím hezkým a nejlepší úpravou je vyměnit je za litá kola. Litá kola jsou skvělou investicí, představují velmi výrazný prvek na autě a a můžete si je vybrat v mnoha designových i barevných provedeních. Přináší lepší odvod tepla od brzd i pneumatik, jsou lehká, takže méně projedete a také vám zajistí lepší akceleraci i dynamiku jízdy.

Fólie na auto

Neexistuje lepší úprava vzhledu než pořízení fólie na auto, která zcela změní jeho image. Existuje mnoho provedení a můžete je používat v interiéru i exteriéru. Každá fólie vypadá skvěle. Váš vůz může vypadat například jako vyrobený z uhlíkových vláken, ale existuje i mnoho dalších variant. Vaše auto tak může mít rázem chromovaný, maskáčový, lesklý, diamantový nebo jakýkoliv další vzhled.

Stavitelný podvozek

Nízko položený podvozek je opravdu krásnou podívanou. Vůz s ním získá lepší ovladatelnost a aerodynamiku. Níže položené težiště způsobí, že lépe zvládnete zatáčky a bude hrozit menší riziko převrácení. Důležité je kupovat kvalitní komponenty, nejlépe od AP Sportfahrwerke, které najdete v eshopu Vwshop.cz. Tuto úpravu oceníte a váš vůz bude okamžitě vypadat sportovně.