Ostatní

Je vaše vozidlo v pořádku?

Mít vozidlo po technické stránce v pořádku, to je atributem každého zodpovědného řidiče. Každá závada na autě představuje velké nebezpečí. Pokud chcete být při jízdě v klidu a nebát se případných komplikací, vždy se vyplatí pravidelný servis vozu a okamžité řešení všech zaznamenaných závad. Důležité je dbát i na stav pneumatik, pravidelně přezouvat z letních na zimní a naopak, při zjištění defektu nebo poškození je okamžitě vyměnit. Vhodné je spolupracovat se servisem, který vám bude vždy po ruce, když ho budete potřebovat. Pokud se bojíte toho, že narazíte na nekvalitní autoservis, který neprovádí svou práci správně a snaží se na vás jen obohatit, obraťte se vždy na nejlepší autoservisy v ČR. Jednou z nejlepších možností je společnost AUTOKLUBY.CZ s.r.o., která je provozovatelem portfolia autoklubů, autoservisu a je také online prodejce náhradních dílů.

Široká škála služeb

Společnost je vybavena moderním vybavením od předních německých výrobců a disponuje týmem profesionálních mechaniků, kteří jsou připraveni vám poskytnout služby na vysoké úrovni. Zajistí vám celou škálu služeb na počkání. Pokud nějaké opravy vyžadují delší čas, vaše vozidlo bude bezpečně uskladněno v uzamčené hale s alarmem. Společnost je velmi důsledná a její služby zahrnují například opravy a údržbu motorů a turbodmychadel, diagnostiku, 3D laserovou geometrii, generální opravy motorů (včetně rovnání hlav), klimaservis, kompletní služby pneuservisu, montáž tažných zařízení a mnoho dalšího.

Repase řízení

Velmi využívanou službou je zakázková repase řízení a to pro všechny značky, například repase řízení Audi. Jde o profesionální repasi, u které získáte 4 roky záruku na kompletní práce. Společnost dodržuje při práci všechny potřebné standardy, aby byla výsledná práce zcela bezchybná. Společnost pracuje velmi rychle a postará se, abyste na práce dlouho nečekali. Řízení je profesionálně vymontováno, zrepasováno a následně vráceno zpět do vozidla. Na společnost se ohledně repase nemusíte obracet vždy přímo, jelikož často spolupracuje s autoservisy, můžete svůj autoservis o této službě informovat a následně je služba dodána vašemu autoservisu a to se slevou. Vždy se vyplatí spolupracovat s odborníky, kteří svému oboru rozumí a zajistí vám ten nejlepší možný výsledek.