Ostatní

Jaké krystaly pomáhají uzdravit tělo i duši?

Léčivé kameny mají za posledních pár let mnoho příznivců. Jak je to možné? Kameny jsou nabité sílou, která se dává do souvislosti se štěstím, lehčím životem a mentálním zdravím. Každý kámen má svůj charakter a také léčebnou moc. Někdo potřebuje odstranit stres, jiný žal z rozchodu či zmírnit bolest po smrti blízkého člověka, je to různé.

V minulosti se léčbě kameny přikládal velký důraz

Před několika tisíci lety byly krystaly považovány za klíčovou součást zdraví. Již staří Egypťané, kteří jsou mimo jiné také zodpovědní za rozmanité divy světa, je používali velmi často. Bez pochybností věřili v léčivou sílu krystalů.

V dnešní době se krystalům přisuzuje také faktor posilující imunitu. Jsou barevné, lákavé a mají svůj vlastní styl. Tromlováním získávají na popularitě taktéž jako bižuterie.

Komunita lidí, jenž doufá v holistický přístup alternativní medicíny, neustále roste. Krystaly zdraví navíc vypadají velmi dobře a zároveň jsou silné. Pokud nevíte, jaké kameny jsou nejlepší pro udržení fyzické a psychické kondice, pak je to zákonitě čirý křemen, citrín a ametyst. Jsou velmi účinné.

Čirý křemen

Skvěle vyrovnává energii, slouží k harmonizaci čaker a nechává energii proudit v nepřerušovaném toku. Je vynikající volbou, když se snažíte zbavit negativních myšlenek. Místo toho se zaměřte na světlé stránky života. Jeho energie podporuje pozitivní záměry a urychluje jakýkoliv druh léčení.

Čirý křemen je jedním z nejlepších krystalů pro imunitní systém. Posiluje přirozenou obranyschopnost vašeho těla a snižuje pravděpodobnost, že se do vašeho těla dostane nakažlivá nemoc.

Citrín je považován za krystal radosti, pozitivity a optimismu. Je ideální pro udržení nálady v těžkých časech. Je to brilantní čistící kámen, který dokáže dobíjet! Jeho čistící účinky zaručeně pocítíte hned na začátku.

Ametyst je dobrou volbou pro duševní zdraví. Umožňuje převzít kontrolu nad vlastní myslí a odolat pokušení. Ideální kámen pro překonání závislostí – navozuje také klidnou auru. Léčí, mezitím, co vy spíte. Máte noční můry? Tak nad nimi vyzrajte právě s ametystem! Vyberte si z pestré škály léčivých krystalů – více na https://www.magieprirody.cz/