Ostatní

Vybavení pro váš sportovní vůz

Je pro vás auto více než dopravní prostředek a používáte ho rádi pro závodění? Mít závodní, hobby závodní nebo sportovně laděný vůz je krásná záležitost, takový vůz však vyžaduje nemálo investic. Jednou z nejčastějších investic je vybavení, které zajistí sportovní vzhled a také pohodlí a bezpečnost řidiče při samotné jízdě.

V první řadě sedačky

Závodník musí být vždy pohodlně a bezpečně usazený, k tomu slouží sportovní autosedačky. Na rozdíl od běžných autosedaček mají výraznější bočnice a tak dokáží řidiče udržet v sedačce i v ostrých zatáčkách. Také jsou to sedačky stavěné k použití vícebodových bezpečnostních pásů. Tyto sedačky jsou polstrované na potřebných místech, aby byl zaručen větší komfort a můžete si pořídit dokonce i polohovatelné sedačky, které mají polohovatelnou opěrku. Vyrábí se zejména z materiálů jako je EKO kůže, semiš a látka. Ideálním místem pro nákup sportovních sedaček je eshop race-shop.sk, kde můžete vybírat ze široké škály kvalitních sedaček různých barev i provedení. Nabízí se vám jak sedačky s FIA homologizací, tak i bez ní.

Přídavné budíky

Velmi stylovým doplňkem sportovních vozů jsou přídavné budíky. Ty samozřejmě nejsou jen o estetice, ale přináší řidiči řadu důležitých informací, například, jaká je aktuální teplota výfukových plynů nebo jaký je tlak turba. Každý má trochu jiný styl, a proto můžete v eshopu Race-shop.sk vybírat přídavné budíky v široké škále designových provedení, od klasických až po elektrické či se světelnými kontrolkami, výběr je jen na vás. Výběr eshopu je široký a kromě zmíněného sortimentu zde můžete nalézt i širokou škálu dalších skvělých věcí pro váš závodní vůz, například výfukové sestavy, elektroniku, disky a pneu, brzdy a mnoho dalšího.