Tipy & rady

Jak na ekologickou likvidaci vozu?

Patříte mezi motoristy, kteří mají přebytečný vůz, který už jen překáží? Takového vozu byste se měli zbavit. Nejlepší cestou je vyhledat profesionální společnost, která se zabývá ekologickou likvidací vozidel. Najdete ji na Sbohmauto.cz. Jde o certifikovanou společnost, která nabízí férové podmínky. Vždy se obracejte jen na certifikované firmy, protože na trhu je i mnoho překupníků, kteří váš vůz mohou prodat do zahraničí a způsobit vám tak pouze nepříjemnosti.

Likvidace vozu se SbohemAUTO.cz

Zajímá vás ekologická likvidace cena? Společnost vám zajistí odtah i ekologickou likvidaci zcela zdarma. Nezáleží, odkud jste, odtah zdarma se vztahuje na celou Českou republiku. Některé firmy na trhu vám zajistí pouze likvidaci zdarma, ale zde vám za váš vůz vždy zaplatí, protože každý vůz má nějakou hodnotu. Postup je velmi snadný, stačí společnost kontaktovat, sdělíte maximum informací o svém voze a operátoři se vám následně ozvou s konkrétní nabídkou. Za váš vůz k likvidaci můžete dostat až 5000 Kč.

Pro vyřízení likvidace si připravte pouze kopii velkého TP, občanku a plnou moc. Příjemným bonusem k likvidaci je poukaz na nákup nového vozu Opel v hodnotě 10 tisíc korun. Společnost má seriózní a vstřícné jednání. Samozřejmostí je vystavení Potvrzení o převzetí vozidla k ekologické likvidaci, které dostanete při odtahu vozu. Společně s protokolem o ekologické likvidaci vozu jde o nezbytné dokumenty pro vyřazení z Evidence silničních vozidel. Společnost je tu pro vás 24 hodin denně, 365 dní v roce. Kontaktujte ji na infolince 800 10 12 15 nebo prostřednictvím formuláře, který najdete přímo na webu firmy SbohemAUTO.cz.