Ostatní

Víte, jak nejlépe najít místo k parkování u letiště v Katovicích?

Katowice, či také Katovice, jsou známým městem nacházejícím se v jižním Polsku. Žije zde téměř 300 tisíc obyvatel a je to poměrně mladé město, které se rozvinulo díky průmyslu. Je velmi nadčasové a populární. Mnoho lidí sem rádo cestuje nebo zde hledá pracovní uplatnění. Pokud i vy sem rádi cestujete nebo zde dokonce žijete, zajisté občas využíváte místní mezinárodní letiště. Létání je nejrychlejším a nejpohodlnějším způsobem dopravy, ale vždy je předem vhodné promyslet, jak chcete u letiště parkovat.

Parkování u letiště Katovice

Jak se řeší parkování u letiště Katowice? Pokud jste zde ještě neparkovali, může to pro vás být oříšek. Parkovat je samozřejmě možné i přímo na letišti, ale měli byste počítat s tím, že se vám takové parkování značně prodraží. Mnoho lidí cestuje na letiště pomocí taxi nebo autobusu. Můžete však využít i svůj vůz, ale na parkování byste měli myslet s předstihem. Nemusíte k němu využít jen letištní parkoviště, využít můžete i přilehlá parkoviště, která se nacházejí v blízkosti letiště. Jedná se o velmi kvalitní parkoviště, která jsou oplocená a monitorovaná. Jde o to nejlepší místo, kde může váš vůz počkat, než se vrátíte.

Abyste mohli toto parkování využít stačí navštívit online parkovací systém Parklot. Slouží k bezstarostnému a rychlému zarezervování parkování u letiště, přímo na web www.parklot.cz máte k dispozici formulář, který stačí pouze vyplnit. Vyberete si zde požadované letiště a následně čas a datum příjezdu a odjezdu. Potvrdíte hledání a během chvilky se vám zobrazí dostupná parkovací místa a také celková cena za parkování. Vhodné místo si vyberete a zarezervujete si ho. Poté se stačí v daný den na parkoviště dostavit a vůz zde zanechat. Nikdo vám s ním bez parkovacího lísku neodjede. Přímo na parkovišti vás vyzvedne pohodlný a klimatizovaný autobus, který vás dopraví až na letiště. Celý tento proces je velmi snadný a učiní vaše cestování ještě příjemnější. Systém Parklot můžete využít na mnoha mezinárodních letištích. Konečně si užijete bezstarostné cestování.