Ostatní

Komfort pro vaši jízdu

Patříte mezi vášnivé motoristy a vyznavače komfortní jízdy? Pak si pořiďte pro svůj vůz sportovní pružiny.

Co jsou sportovní pružiny a jaké výhody nabízejí?

Sportovní pružiny nabízejí pro běžnou spojení vyváženého sportovního komfortu se sportovně-progresivní charakteristikou pružení. Konstrukce pružin ovlivňuje snížení těžiště vozidla, a to v závislosti na jeho typu a vybavení, zhruba o 25-60 mm. Díky takto snížené poloze dochází ke zlepšení dynamických jízdních vlastností vozidla a zároveň se projevuje komfortní vzhled automobilu upraveného pomocí tuningu.

Sportovní pružiny se dají nainstalovat společně s tlumiči sériové výroby a také se všemi dostupnými tlumiči výměnnými a to v případě, že odpovídají koncepci sériové výroby.

Pružiny z nabídky se vyrábějí ve vysoké kvalitě, odpovídají homologaci a jsou opatřeny vysokou ochranou proti korozi.

Na koho se obrátit?

Pokud si chcete pořídit kvalitní sportovní pružiny, prohlédněte si nabídku e-shopu tatechnix.cz. Naleznete zde modely, které nabízejí dokonalý komfort, pokud je instalujete se sériovými tlumiči. Lze je kombinovat s klasickým tlumičem do snížení 40 mm, kdy zůstane zachována maximální funkčnost tlumičů. Výrobci nabízených modelů kladou důraz na nezávislou certifikaci TÜV, se kterou se pojí nejen funkčnost jednotlivých komponentů, ale také legalizovatelnost provedení. Sportovní pružiny z nabídky TATechnik si oblíbí i velmi nároční uživatelé. Jednotlivé kousky jsou zpracovány velmi precizním způsobem. Rozdíl oproti prémiovým značkám je nižší úroveň antikorozní ochrany. Ta se však začne projevovat až po období čtyřletého používání. Zajímavé jsou i ceny, které jsou pro běžného uživatele velmi příznivé. V nabídce naleznete sportovní pružiny určené pro různé automobilové značky.