Ostatní

Ochrana majetku – fotopast je skvělou pomocí!

Ochrana vašeho vlastního majetku je věcí, nad kterou přemýšlíte dlouhou dobu. Chcete co nejlépe ochránit to, co je vaše. Přirozeně nechcete, aby vám někdo vzal to, co je vaše, na co jste možná šetřili dlouho, klidně i roky. A je jedno, zda jde o telefon, televizi, šperky nebo cokoliv cenného, co můžete schovávat ve svém domě, bytě, chatě nebo chalupě. Co je vaše, to je zkrátka vaše!

Čím zajistit ochranu majetku?

Sledujete nejnovější trendy, pořídíte si nové dveře do bytu či domu, velmi dobrý a důmyslný zámek na dveře, přídavné zámky a podobně. Díky tomuto systému se možná někdy domů nedostanete ani vy, popřípadě vám bude chvíli trvat, než odemknete všechny zámky, které chrání váš dům či byt. Můžete dávat do sejfu drahé šperky, peníze, doklady a podobné věci, ale zloději jsou dnes poměrně vynalézaví. Obejdou i dobrý bezpečnostní systém. Co pomůže? Fotopast! Odborníci mohou nevěřícně kroutit hlavou, ale tato malá krabička má velkou sílu.

Když ji umístíte ke vchodu, bude skvěle monitorovat to, co se okolo děje. Reaguje totiž na pohyb, ale ten tepelný, takže pohyb větru nebo třeba trávy nezachycuje. Jakmile ucítí takový pohyb, začne objekt, který má před sebou snímat. Díky tomu budete mít fotografie všeho, co se okolo vašeho domu, chaty nebo chalupy dělo v době vaší nepřítomnosti. Každá krabička je jinak vybavená, některé mohou snímky posílat na e-mail nebo jako MMS nebo si je stáhnete do počítače.

Fotopasti jsou k dostání v různých provedeních, obvykle bývají v zemitých barvách, což znamená, že nebudou tolik viditelné a dobře je zamaskujete na keři nebo kdekoliv jinde a nenechavci, kteří se ochomýtají okolo vašeho domu jej tak nebudou mít o její existenci ani ponětí. Fotí také v noci a to s minimálním přísvitem, takže je opravdu neviditelná. Váš dům nebo nemovitost tak ochrání.