Ostatní

Profesionální úklidová technika vám ušetří čas

Úklid je důležitou součástí našeho života a nemusí to být jen úklid domácnosti, ale jedná se i o úklid kanceláří, výrobních prostor, hal či skladů. Řeč je však i o úklidu venkovním, který se provádí nejen v létě, ale i v zimě. Současný trh nabízí celou řadu strojů a přístrojů, které nám tuto, méně oblíbenou činnost, pomáhají usnadnit. Pokud nemáte čas, nebo potřebujete zajistit úklid většího prostoru, obraťte se na profesionály.

Společnost Unikont

Společnost Unikont má ve své nabídce široký sortiment úklidových strojů jak pro vnitřní, tak i pro venkovní úklid. Vybrat si můžete techniku některých světových výrobců. Veškeré stroje nabízejí jednoduchou a rychlou obsluhu.

Co se venkovní techniky týká, společnost nabízí stroje na údržbu komunikací, které disponují nástavci zimními i letními, sekačky nebo kloubové nakladače. Pro vnitřní úklid naleznete v nabídce zametací a mycí stroje, vysavače profesionální i průmyslové a velmi oblíbené jsou také univerzální mycí stroje.

Tipy pro vás

Mezi často využívané multifunkční stroje patří Multicar. Tato venkovní úklidová technika představuje kompaktní nosiče nástaveb a transportérů. Díky dlouholetým zkušenostem nabízí tato značka kvalitní a výkonné stroje, které jsou ideálním pomocníkem pro venkovní úklid. Stroje nacházejí široké uplatnění celoročně. Využít je lze jak v oblasti komunální, tak i v zahradnictví či stavebnictví. Jsou ideálním pomocníkem pro likvidaci odpadu.

Pro úklid menších ploch lze použít Scrubmaster. Tento mycí podlahový stroj lze velmi snadno přemísťovat, je lehký, praktický a kompaktní. Velmi snadno s ním vyčistíte tvrdé hladké podlahy. Díky vystupující hlavě diskového kartáče není problém i čištění poblíž krajů. Pohodlí během úklidu zajistí i skládací ovládací rukojeť.