Ostatní

Díly na traktory

Velké zemědělské podniky, soukromí zemědělci a farmáři potřebují pro svou činnost nejrůznější díly na traktory, ale i různé drobnosti a doplňky. Nakupovat tyto potřeby mohou u různých dodavatelů, ovšem nejlepší podmínky a nejširší sortiment nabízí všem zákazníkům společnost AG Power, která působí v Bystřici nad Perštejnem.

Nabídka sortimentu

AG Power nabízí vedle nejrůznějších traktorových dílů i další potřeby nejen pro zemědělce. Například jsou to potřeby pro les a zahradu, pro sklizeň a chovatelství, ale i pro průmysl a velké i malé dílny. V jejím sortimentu nechybí ani hydraulika, elektrodíly a baterie. Dokonce zde můžete koupit i nákladní vozidla, přívěsy a nejrůznější autodíly, jako jsou motory, filtry, sedadla a spousta dalších věcí.

Pera na shrnovače sena

V této kategorii najdou zemědělci pera na obraceče sena a shrnovače včetně připevnění určená pro obraceče, shrnovače a sběrací vozy. V nabídce AG Power je například universální zajištění per pro všechny obraceče a shrnovače, které si můžete objednat v počtu 4 kusů za cenu 321,70 včetně DPH. Dále si můžete objednat zajištění per pro obraceče Claas Volvo a Deutz-Fahr s odstupem per 90 mm a to rovněž 4 ks, jejichž celková cena je 316,12 s DPH. Tyto dva typy zajištění per pro obraceče patří mezi nejnovější a v poslední době i nejprodávanější.

 

Traktorové díly

Majitelé traktorů mají u AG Power možnost širokého výběru nejrůznějších dílů pro traktor. Například jsou to závěsy a příslušenství, díly třetího bodu, ale také kabiny či jednotlivé kabinové díly a sedadla. Dále jsou v nabídce různé čepy, rychloupínací háky, nebo koule s límcem apd.

Další doplňkové zboží

Velice potřebné jsou v řadě profesí jednorázové rukavice. V nabídce AG Power jsou různé typy, které se liší kvalitou i cenou. K nejlevnějším patří patří jednorázové rukavice „igelitové“ průhledné HDPE v universální velikosti, v jejichž balení za 100 Kč je 50 ks. Dále jsou to latexové rukavice, které lze nosit oboustranně. Profesionální kvalitou se vyznačují jednorázové rukavice XL Black Nitril Ultra Strong, které jsou vysoce odolné proti natržení a chemikáliím. Mají rolovací okraj, lze je nosit oboustranně a materiálem je nitril.