Ostatní

Kabriolet – narozeninový dárek a splněný sen v jednom

Doby, kdy si lidé dávali k narozeninám praktické dárky, které dotyčný potřeboval, pomalu a jistě mizí. Někdo takový dárek jistě ocení, například když se rodina složí na novou televizi, zatímco ta stará už dosluhuje, pořídí novou pračku, lednici a podobně, to není k zahození. Mnohem víc se však do podvědomí dostaly dárky, které udělají radost. Ať už to jsou poukázky na oblečení, kdy si ženy udělají radost něčím, co by si jinak váhaly pořídit nebo si zajdou na dobrou kosmetiku. Muži zase ocení cokoliv, co se bude týkat aut. A možná se splní i nějaký ten sen.

„Manžel slavil čtyřicítku a já nevěděla, co mu dát. V práci se mu dařilo, vydělával slušné peníze, já jsem taky v práci dostávala slušný plat. Jezdili jsme na dovolenou, co si chtěl pořídit, to si koupil nebo šetřil pár měsíců a bylo. Chtěla jsem věc, na kterou by jen tak nezapomněl. Zorganizovala jsem oslavu s přáteli a rodinou, ale v den jeho slavného jubilea jsme se domluvili, že budeme spolu. Co mu tedy dám? Nakonec mi paradoxně pomohl on sám. V autosalonu, kde si firma brala nový vůz, viděl kabriolet. Horoval o něm celý večer. A já se rozhodla – půjčovna luxusních vozů to jistí“ popisuje paní Mládková.

„Na internetu jsem hledala přímo kabriolety, protože manžel mluvil nejvíc právě o něm. Do oka mi padla firma ideal CAR. Ti měli krásný kabriolet BMW 325D a nabízeli krátkodobý pronájem, což jsem chtěla. Další bylo dílem příprav, do piknikového košíku jsem udělala pár dobrot na oslavu, ráno i se všemi věcmi utekla z domu a pro manžela už ve voze přijela. Jeho šok a následná radost byla nezměrná. Vyjeli jsme si na celodenní výlet, kdy byl manžel za volantem nadšený. Pak prohlásil, že to byl jeho nejlepší dárek k narozeninám. Půjčovna kabrioletů se vyplatila“ uzavírá.