Pronajmu dodávku tranzit levně
Ostatní

Kvalitní půjčovna dodávek Brno s pobočkou v Praze 

Půjčovna dodávek Brno – Fénix patří nejenom pro ně ale v podstatě v celém Jihomoravském kraji mezi stálice, které jsou oblíbené širokým množstvím klientů a jejich služby již využili tisíce klientů. Díky mnohaleté historii patří půjčovna dodávek Brno – Fénix mezi jedny z prvních půjčoven dodávek a užitkových vozidel, které se na brněnském trhu pronájmu vozidel objevily. Půjčovna dodávek Brno Fénix disponuje otevírací dobou 7 dní v týdnu jako velký benefice nabízí rovněž možnost kontaktování zákaznické podpory 24 hodin denně nonstop. Pokud se tedy stane že vaše vozidlo je nějakým způsobem poškozeno a není schopno další jízdy se vám zcela jiná technického charakteru či máte jiný problém který znemožňuje užívání vozidla mě vám technická podpora půjčovna dodávek Brno Fénix zcela k dispozici.

Pronájem tranzitu
Pronájem tranzitu

Vozový park složený z vozidel značky Ford

Dodávky a užitkové vozy Ford Transit jsou naprosté stálice mezi dodávkovými vozidly na celém světě bez ohledu na to, zda se pohybujeme v Evropské unii nebo mimo ni, co právě vozidla značky Ford asi nejčastější dodávky, které zahraničí uvidíte. Značka Ford model Transit má velice dlouhou historii a velice dobrou pověst. Vozidla jsou kvalitní a s minimem technického jiného rázu. Ať už se jedná o nový Ford Transit či Ford Transit starý 10 let Vždy jsou to vozidla na které je možno se spolehnout při krátkodobém i dlouhodobém pronájmu pokud se stane že vozidlo se porouchá, co se samozřejmě stát může jak dispozici změněná zákaznická podpora a půjčovna dodávek Brno Fénix má rovněž zřízenou asistenční službu která je stejně jako zákaznická podpora půjčovny dispozici nonstop Není tedy problém realizovat odtah vozidla do nejbližšího autoservisu realizovat odtah vozidla do smluvního Autoservis U Půjčovny stejně tak je samozřejmostí přistavení náhradního vozidla v případě poruchy.

Pronájem dodávek Brno
Pronájem dodávek Brno

Půjčovna dodávek Brno – Fénix disponuje také Pražskou pobočkou

Vzhledem k vysoké oblíbenosti služeb půjčovny dodávek Brno – Fénix, byla v předchozích letech zřízena pobočka v Praze. Pražská půjčovna dodávek nabízí totožné dodávky jako Brněnská půjčovna dodávek rovněž nabízí také mnoho doplňkových služeb. Dodávku je možno na vyžádání vybavit také stěhovací popruhy nebo stěhovací mi kurtnami, či GPS navigací. Po dohodě s personálem půjčovny dodávek Brno půjčovna dodávek Praha je možno dle libosti prodloužit dobu pronájmu dodávky. Toto je obrovský Benefit v porovnání s ostatními půjčovnami dodávek a užitkových vozů které se na brněnském a Pražském trhu vyskytují.