Ostatní

Pronájem i prodej dopravního značení a příslušenství

Upozornění na zpomalovací práh, sloupky, které označují místo výkopu, označení přechodu, to všechno jsou značky a upozornění, které každý den vídáme jako účastníci silničního provozu. Při absolvování zkoušek pro získání řidičského průkazu se mnoho lidí diví, kolik značek existuje. Je jich sice mnoho, ale jen díky nim může skvěle fungovat celý systém pozemních komunikací. Množství značek zajišťuje vizuální varování všem řidičům, aby se mohli včas připravit na dané dopravní situace. Dopravní značení najdeme v každé obci i mimo obce. Jestliže potřebujete zajistit dopravní značení nebo různé příslušenství, je potřeba kontaktovat specializovanou firmu, která se na tuto činnost zaměřuje, v tuzemsku je to společnost TOP Znak s.r.o.

Dopravní značení od specialistů

Potřebujete konkrétní značku? Na webu společnosti najdete nejen značky, ale i parkovací sloupky – https://www.topznak.cz/produkty/parkovaci-sloupky-zabrany, dopravní kužely, dopravní zrcadla a řadu příslušenství. Společnost působí na trhu již mnoho let a má v oboru mnoho zkušeností. Na jejích webových stránkách najdete eshop, kde si můžete pořídit všechno potřebné dopravní značení.

Společnost nenabízí jen jeho prodej, ale také pronájem a montáž, která zahrnuje i dopravní zrcadla, parkovací sloupky, nebo třeba zpomalovací prahy. Zajistí také vodorovné značení, kompletní zabezpečení dopravních uzavírek, světelnou signalizaci apod. Pokud potřebujete projekty dopravně inženýrského opatření (DIO), společnost vám je navrhne a to včetně jejich projednání a odsouhlasení na příslušných úřadech.

Společnost vám může zajistit také pronájem pracovní plošiny, dopravního zařízení, přechodného dopravního značení aj. Možnosti společnosti jsou široké. Nejlepší možností je navštívit její web, kde se dozvíte potřebné informace a můžete vybírat z konkrétních produktů a služeb. Pokud se v sortimentu nevyznáte nebo potřebujete zkrátka poradit, neváhejte společnost kontaktovat a ráda vám se vším potřebným poradí.