Vánoční dárky pro milovníky aut
Tipy & rady

Vánoční dárky pro milovníky aut? Následujícími věcmi je zaručeně potěšíte

Lámete si hlavu s vymýšlením dárků pro své blízké, ale nemůžete na nic přijít? Jestli ve svém okolí máte někoho, kdo miluje svůj vůz podobně jako člena rodiny, máme pro vás pár zaručených tipů.

Tipy na dárky pro milovníka nových výzev

Znáte nadšeného řidiče, který se rád učí novým věcem a nemá pocit, že vše umí? Darujte mu poukaz na speciální kurzy řízení. Oblíbená je například škola smyku či bezpečné jízdy. Ovšem tím nabídka zážitkových dárků pro řidiče ani zdaleka nekončí. Můžete totiž zakoupit také poukaz na zážitkovou jízdu na závodním okruhu, autocross jízdu v buggyně ale třeba i offroadovou jízdu traktorem. Nabídka kurzů a zážitků je téměř nekonečná, stačí si vybrat.

Dárky pro milovníka čistého auta

Má váš přítel či rodinný příslušník téměř až obsesi, která spočívá v tom, že své drahocenné auto neustále myje, vysává a čistí? Radost mu udělá kvalitní autokosmetika s příslušenstvím ve formě houbiček a hadříků. K čisticím přípravkům přidejte ještě vůni do auta a vánoční balíček máte kompletní.

Vánoční dárky pro vášnivé čtenáře

Zajímá se daný jedinec o auta a vše kolem nich a rád si čte životní příběhy závodních jezdců či knihy z tohoto prostředí? Věnujte mu biografii nějakého závodníka, případně knihu popisující historii automobilové značky. Vsadit můžete i na knihy od původních moderátorů oblíbeného motoristického pořadu Top Gear. Jak Jeremy Clarkson, tak i Richard Hammond a James May mají na svém kontě řadu zábavných, dojemných i poučných titulů nejenom z automobilového prostředí.

Vyřešte letos dárky pro své blízké, kteří jsou milovníci rychlých, pomalých, moderních či historických aut, v klidu a pohodě a vyberte si něco z našich tipů. To, co si letos nevyberete, si můžete nechat v zásobě na další rok.

Zdroj foto: www.freepik.com